Przejdź do treści
5000 ton betonu pod torami!

5000 ton betonu pod torami!

Budowa południowej obwodnicy Oświęcimia wchodzi w decydującą fazę. W rejonie Brzezinki trwa przeciskanie żelbetowej konstrukcji o masie około 5000 ton pod czynną linią kolejową Oświęcim – Czechowice-Dziedzice. Operacja prowadzona jest bez wstrzymywania ruchu pociągów...